keyboard_capslock
Kaymaz Metal ve Ticaret - 0535 584 69 72 - Bizimle iletişime geçebilir ve hurda araçlarınızı değerlendirebilirsiniz.
HAKKIMIZDA : Kaymaz Metal Ticaret |Bursa Hurda Araç Alımı
HAKKIMIZDA

 

KURUMSAL

ÖTA (Ömrünü Tamamlamış Araç) olarak adlandırılır. Bu aşamada Hurda Araçlarınız ÖTA noktalarında toplanarak geri dönüşüme kazandırılması esas alınır. Bursa ÖTA Noktası olarak bizimle iletişime geçebilir ve Hurda araçlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Kaymaz Metal Ticaret, hurda sektöründe geçirdiği yıllar boyunca çalıştığı tüm müşterilerini memnun etmek üzerine çaba sarf etmiş ve her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. İhtiyaçlarınıza ve zamanınıza gerekli önemli gösteren Kaymaz Metal Ticaret, müşterilerine verdiği bu değerin ödülünü referanslarını her geçen gün arttırarak almaktadır.

Yıllardan beri deneyim ile işinde uzman ekibi ve teknolojik ekipmanlarıyla hurda ve geri dönüşüm sektöründe sanayi ve sanayi kuruluşlarına lider ve rekabetçi bir firma olarak başarı ile hizmet vermektedir. Firmamızın ana faaliyet konusu ekonomik ömrünü tamamlamış ve geri dönüşüm tebliğine uygun her türlü tehlikesiz atıkları ayrıştırarak, çevreye olan zararlı etkilerini ortadan kaldırmak hemde ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ